Letní výprodej

Jako každý rok, tak i letos naše společnost nabízí široký sortiment zajímavých produktů, které se díky nástupu nových modelů staly neaktuální a my jsme je pro Vás připravili za velmi lákavé ceny. Ve většině případů se jedná o nové zboží, které bylo vystaveno jako vzorek v našem poslechovém studiu. V těchto případech jsou to přístroje nehrané a nebo minimálně hrané pouze pro fyzické předvedení našim zákazníkům.

Pokud by Vás některý z uvedených komponentů zaujal, pak se nedoporučuje váhat. Ve většině případů se jedná jen o jeden kus a zvýhodněná nabídka je takto jedinečná a proto i omezená. Aktuálnost jednotlivých nabízených přístrojů je vhodné si vždy předem telefonicky ověřit. Stav výprodejových zásob se rychle mění. 

Nabídku zlevněných přístrojů se také vyplatí sledovat průběžně, neboť aktuální nabídku budeme průběžně doplňovat o další výprodejové přístroje.

Jakékoli dotazy na aktuálnost a další připravované zboží, které příjde do výprodeje, rádi zodpovíme na našich kontaktních telefonech.